Reklamné nosiče

S nami nebudete len na očiach,
zostanete aj v mysliach!

Chceme, aby Vás videli! Preto sme vybudovali desiatky kvalitných billboardov, megaboardov či citylightov na najfrekventovanejších miestach Bratislavy a jej okolia.

Naviac, tím našich kreatívnych grafikov je pripravený zhmotniť Vaše predstavy do pútavých reklám.  Kampaň, ktorú Vám pripravíme, tak dostane svoju vlastnú nezameniteľnú tvár.

Odborná inštalácia banerov či zákaznícky servis do 24 hodín sú pre nás samozrejmosťou.

Viac info

Naše reklamné nosiče

Billboard

Stavte na najrozšírenejší a najpopulárnejší vonkajší reklamný nosič na Slovensku. V našej ponuke sa nachádza množstvo billboardov umiestnených na frekventovaných miestach Bratislavy a jej blízkeho okolia.

Mediaboard

Vyhovuje Vám veľkosť billboardu, ale chceli by ste k nemu naviac osvetlenie? Vyberte si z ponuky našich mediaboardov s osvetlením. Na mediaboard je možné inštalovať iba bannerovú plachtu.

Bigboard

Hľadáte neprehliadnuteľný efekt? S bigboardami rozmeru 9,6 x 3,6 m s osvetlením sa Vaša reklama stane neprehliadnuteľnou! Exkluzivitu bigboardom zabezpečuje predovšetkým strategická poloha a v neposlednom rade výborná viditeľnosť.

Citylight

Tento pútač si zaručene všimne každý. Vďaka LED podsvieteniu cez plexisklo si môžete byť istí, že Vaša reklama bude viditeľná za každého počasia. Rozmery našich citylightov sú až 3 x 2,4 m, aby poskytli optimálnu veľkosť na umiestnenie pútavej reklamy.

Led obrazovka

Pritiahnite pohľad každého! LED obrazovky vám poskytnú nielen vysokú účinnosť a pútavé zobrazenie Vášho reklamného spotu, ale tiež efektívnosť z hľadiska vynaložených nákladov. V ponuke máme LED obrazovky z celého Slovenska

 

Ako to funguje?

  1. Výber reklamných nosičov
  2. Vytvorenie grafického návrhu
  3. Tlač plagátu alebo PVC bannera
  4. Výlep plagátu alebo inštalácia bannera
  5. Fotodokumentácia v elektronickej podobe

Možnosti zľavy:

  • Minimálna doba prenájmu sú 3 mesiace.
  • 10% zľava od 6 mesiacov prenájmu.
  • 15% zľava od 12 mesiacov prenájmu.
  • 20% zľava od 24 mesiacov prenájmu.
  • Pri dlhodobom prenájme či pri prenájme veľkého počtu reklamných plôch poskytujeme individuálne zľavy !

 

 

 

Sledujte nás na Facebooku